Rejestracja na Corporate Readiness Certificate Programme PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jerzy
sobota, 19 listopada 2011 18:32

W dniu 28 listopada 2011 r. IBM Delivery Centre Poland we Wrocławiu, wspólnie z Wydziałem Elektroniki Politechniki Wrocławskiej rozpoczyna rekrutację zainteresowanych studentów do udziału w programie pilotażowym „IBM Delivery Centre Poland Corporate Readiness Certificate”.

Celem projektu jest zapewnienie zdobycia dodatkowej wiedzy z zakresu nowoczesnych metod zarządzania oraz rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w usługach branży IT.

Osobom, które zakwalifikują się do udziału w projekcie, oferujemy:

• możliwość uzyskania praktycznej wiedzy od najlepszych specjalistów i ekspertów IBM Delivery Centre Poland we Wrocławiu,
  • cykl profesjonalnych i praktycznych warsztatów, wykładów oraz laboratoriów,
  • bezpłatną możliwość zdobycia certyfikatu potwierdzającego kompetencje uzyskane w trakcie programu.

Zajęcia pierwszej tury wykładów poświęcone będą zagadnieniom z obszaru zarządzania infrastrukturą IT i obejmą między innymi:

1. Zarządzanie usługami IT

• model świadczenia usług outsourcingu IT w IBM
  • zarządzanie relacją z klientem w IBM
  • podstawy metodologii ITIL - kluczowe procesy w usługach IT.

2. Zarządzanie projektami IT w środowisku biznesowym Klienta.

• motywowanie zespołów projektowych
  • rola komunikacji w procesie zarządzania projektami IT
  • umiejętności "miękkie" w pracy Project Managera

3. Zastosowanie IBM Lotus Notes do wspomagania pracy grupowej.

Ukończenie programu oraz zdobycie certyfikatu daje nie tylko możliwość wykorzystania wiedzy w przyszłej pracy zawodowej, ale w pozytywny sposób wpływa na pozycję uczestników programu na rynku pracy. Jest to również możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji w trakcie studiów, które nie są objęte standardowym programem nauczania.

Wykłady zaplanowane w pierwszej części programu będą prowadzone w języku polskim.

Część wykładów, poświęconych zagadnieniom technicznym, zaplanowanych w drugiej turze będzie prowadzona także w języku angielskim.

W programie mogą uczestniczyć osoby będące studentami ostatniego roku studiów pierwszego stopnia lub dalej, jeżeli złożą kwestionariusz osobowy (do pobrania poniżej) oraz inne osoby pod warunkiem złożenia dodatkowej rekomendacji opiekuna z Uczelni.

Kwestionariusz osobowy należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 grudnia 2011 r. na adres email:

lub na adres pocztowy:

IBM GSDC Sp. z o.o., ul. Muchoborska 8, 54-424 Wrocław.

Osoby, które przejdą pozytywnie etap kwalifikacji zostaną o tym poinformowane pocztą elektroniczną do dnia 9 grudnia 2011 r.

Pierwszy wykład rozpocznie się o 18:50, 12 grudnia (poniedziałek) 2011 r. w sali 40 C-4.

Wszelkie pytania należy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Poprawiony: wtorek, 29 listopada 2011 22:39

lis Grudzień 2018 sty